Wstęp

Witamy na stronie naszej firmy zajmującej się serwisowaniem sprzętu spawalniczego. Powstaliśmy w 2009 roku i z sukcesami działamy w naszej branży, podpisując umowy z coraz to nowymi klientami. Na koncie mamy zarówno jednorazowe współprace z mniejszymi firmami, jak i stałe kontrakty polegające na wykonywaniu zleceń dla dużych przedsiębiorstw. Czemu zawdzięczamy swój sukces?

BANEX Transport Grecja
http://www.banextransport.pl
Transport do Grecji z Polski – import, eksport, spedycja.
Przewóz towarów do Grecji, na Kretę i Cypr.

Jesteśmy przede wszystkim profesjonalistami w swoim fachu. Klienci doceniają nie tylko doświadczenie, ale przede wszystkim naszą znajomość tematu i umiejętności. Zlecenia wykonujemy w szybkim tempie, dotrzymujemy terminów i, co być może najważniejsze, możemy pochwalić się konkurencyjnymi cenami naszych usług.

Informacje zawarte na tej stornie dotyczą nie tylko naszej oferty, ale również spawalnictwa w ogóle. Osoby zainteresowane tym tematem prosimy więc o pozostanie tutaj przez dłuższy czas i regularne odwiedziny. Pozostałych Państwa zachęcamy do przejścia do zakładki „kontakt” – znajduje się tam mail, pod który można wysyłać do nas zgłoszenia i zapytania.